NataBelz Jewelry Studio
Часті питання та відповіді на них
Що робити при поломці прикрас?
Ми надаємо гарантійний ремонт протягом 6 місяців, за умови дотримання рекомендацій щодо використання та зберігання. ( Дивитися рекомендації щодо догляду)
Через 6 місяців ремонт можливий за додаткову плату.
Чи можливо змінити виріб на замосвлення?
Можливо. Якщо є така необхідність, зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом, ми будемо раді вам допомогти. В індивідуальному порядку обговоримо варіанти зміни та вартість послуги
Чи можливо виготовити виріб за своїм ескізом?
Можливо виконати прикрасу із суттєвими змінами або на індивідуальне замовлення. Звертайтесь, майстри до ваших послуг, із задоволенням розглянемо та постараємось здійснити ваші творчі фантазії
Як зрозуміти, чи підходить прикраса за розміром?
В описі кожного виробу вказаний основний розмір, це довжина обхвату шиї чи руки. Вимірявши свої параметри, ви легко можете визначити, чи підходить прикраса. Деякі вироби зі шкіряними елементами легко відрегулювати.
З чого зроблено прикраси?
Основними елементами прикрас є кришталеві намистини різного кольору з різною технологією фарбування, завдяки своїй ограновуванні, що особливим чином приламують світло, створюючи ефект неймовірного сяйва.
Нитки монілі різного кольору та розміру. Моніль - це ланцюжок, що складається з дрібних латунних намистин, з лазерним граненням і спеціальним покриттям, що посилює блиск і мерехтіння металу.
У деяких виробах, таких як сережки, використовується срібна моніль 925 проби.
Сережки виготовлені із срібла 925 проби, використовується також чорніння та родіювання.
Нмистини та елементи з натурального каменю та деревини.
Шнури та стрічки з натуральної шкіри, в основному натуральних відтінків.
Натуральні вощені мотузки та шнури, вовняна та бавовняна пряжа.
Пір'я марабу, переважно натуральних відтінків.